בינה עסקית - Business Intelligence

הופכים את הנתונים למידע עסקי חכם ויעיל – BI

Unitask מסייעת לארגונים למנף את הנתונים הגולמיים שלהם, תוך שימוש במפה ארגונית אסטרטגית וכלי BI מתוחכמים, על מנת לתמוך בתהליכי קבלת החלטות.

שירות ה-BI של Unitask מאפשר מיפוי אסטרטגי של הארגון וכן איסוף, ריכוז וניהול המידע באמצעות כלי BI.
אנו יוצרים פתרונות שהופכים את הדאטה הגולמי למידע שימושי ומשמעותי אשר תומך בקבלת ההחלטות בארגון, באמצעות כלים ושיטות בדוקות אשר נוסו בהצלחה בשטח.


בינה מקצה לקצה

שירותינו כוללים פתרונות מלאים מקצה לקצה המורכבים מתתי התמחויות, במטרה לעזור ללקוחותינו להפיק את המרב מהנתונים הגולמיים שבידיהם.

  • פתרונות BI מלאים מקצה לקצה – פתרונות המיושמים על-ידי מומחי BI, מנתחי מערכות ומפתחים, אשר מקיפים את כל תחומי הבינה העסקית בארגון.
  • הקמת מערך BI בארגון – יצירת מאגר נתונים (DWH) ופתרונות מהירים (Quick-Win solutions) המגובים במתודולוגיה בדוקה וניהול פרויקטים צמוד.
  • ייעוץ בתחום ה-BI – סיוע לארגון בהערכת מצבו הנוכחי ומציאת פתרונות טכנולוגיים ועסקיים אשר יתנו מענה מיטבי לשיפור ולהטמעת תחום ה-BI בארגון.
  • הטמעת תהליך מדידה ארגונית – בניית פתרון BPM בעזרת אפיון ומימוש KPIs בהתאם למפה אסטרטגית של הארגון, הפקת נתוני ביצועים של הארגון והצגתם ב-Dashboards ודוחות על מנת לנקוט בצעדים מתאימים לשיפור הביצועים.
  • שירותי ניהול מערך ה-BI בארגון – לקיחת אחריות תפעולית על מערך ה-BI בארגון תוך שמירה על מדדי השירות (SLA). מאפשר לארגונים להתמקד בקידום והטמעה של התחום, להתייעל ולנצל את הגמישות ביכולות Delivery שניתן להרחיבן בהתאם לצורך. בניית פתרון לניהול מערך ה-BI הינה בהתאם לארגון ודרישה עסקית תוך שמירה על ידע עסקי הנצבר בתוך הארגון.
  • מרכז פיתוח BI – הקמה של מרכז פיתוח BI מותאם אישית ללקוח עם השמת מפתחים ייעודיים ויכולת גמישות במשאבים בהתאם לצורך ארגוני. הפתרון מאפשר לארגון ליהנות מסביבת פיתוח מקצועית (ידע מקצועי עמוק, Best Practice, QA וניהול פרויקטים) ולהתייעל בתהליכי הפיתוח
 

Unitask עומדת לצד לקוחותיה בתחום ה-BI תוך הישענות על ניסיונה הרב ויכולותיה המגוונות, על מנת לאסוף, לנהל ולבצע שימוש נכון במשאבי הנתונים, להפקת הערך המוסף הרב ביותר עבור הארגון וקידום האסטרטגיה העסקית שלו.

רוצה לשמוע עוד על פתרונות BI לעסק שלך?

גלילה לראש העמוד
× היי אני אלעד, דברו איתי!