בדיקות תוכנה ו-QA

ניהול האיכות, העברת ידע ותיעוד מדויק

ניהול האיכות ביוניטסק הנו ערך מרכזי בתרבות הארגונית השזור במבנה הארגון, בסמכויות גורמי הבקרה ובקדימות שניתנת לנושאי איכות בסדר היום של ההנהלה.

גוף אבטחת האיכות הנו זרוע עצמאית של ההנהלה הראשית, ומנהל האיכות מדווח ישירות למנכ"ל.
השיפוט שלו בלתי תלוי באינטרסים של מחלקה זו או אחרת.

תחום האחריות של מנהל האיכות פרוס על פני כל הפעילות העסקית, החל בפיתוח מוצרים חדשים ותחזוקה של מוצרים קיימים, דרך תהליכי אינטגרציה והטמעה באתר הלקוח, וכלה בתהליכים פנימיים בתוך יוניטסק המשפרים את השירות הניתן ללקוחות.

אנו גאים בהגדרת החברה כארגון מוכוון איכות ורואים את תפקידנו בהשגת האיכות המקסימלית שניתן לשאוף אליה בסביבת ה-IT.
לשם כך אנו מיישמים גישה כלל- מערכתית המקיפה את כל ההיבטים הרלוונטיים ללקוח: ביצועים, אמינות, זמינות, הלימה למשימה, קלות הפעלה, עמידה בתקלות ועצירת שגיאות לפני שהן מתפתחות לבעיה.


תמורה מלאה להשקעה

לאנשי ה-QA בחברת יוניטסק תפקיד מפתח במימוש האסטרטגיה העסקית של יוניטסק.
המתודה שלנו מתחילה בהטמעת בקרות איכות בתוך הקוד, בממשקים ובמערכות העברת הנתונים מיישום אחד לשני.
יישום המתודה נמשך גם לאחר שהקוד נמצא יעיל וחופשי מבאגים. הבדיקות נמשכות תוך כדי ובגמר האינטגרציה עם מערכות קיימות, כולל כאלה שלא סופקו על ידי יוניטסק.
אנו מוודאים שנעשו ההתאמות האופטימליות לדרישות הלקוח, שהקסטומיזציה עומדת בסטנדרטים גבוהים של Scalability ושימור יכולת ההסתגלות לשינויים, ומשתמשי הקצה יכולים להשתלט במהירות ובקלות על השינויים בסביבת העבודה שלהם.

בשורה התחתונה, אנו רואים את תפקידנו בהבטחה שהלקוח יקבל תמורה מרבית להשקעתו: שיפור ביצועים, הורדת עלויות, חיזוק התחרותיות, יכולת להוביל שינויים, העצמה של נאמנות הלקוחות ושביעות רצון המשתמשים.

רוצה לשמוע עוד על פתרונות QA לעסק שלך?

גלילה לראש העמוד
× היי אני אלעד, דברו איתי!