הפתרונות שלנו לארגון שלך

כל הפתרונות שיעזרו לך

להפוך את הארגון ליעיל ורווחי יותר

ERP – פתרונות אורקל ERP בענן

פתרונות אורקל ERP בענן

יותר ויותר ארגונים בוחרים לאמץ מודל ענן בכל חלקי הארגון, כחלק מחדשנות ארגונית וכדרישה מתמדת לחיסכון בעלויות IT.

כיום, ארגוני IT רבים בוחנים את  האפשרות של מעבר ממערכות ה- ERP המסורתיות לענן.
עקב מורכבות מערכות ה ERP וההשקעות שבוצעו בארגונים במערכות אלו, תהליך המעבר לענן במערכות ERP בארגונים הינו ארוך ומורכב ביותר.

חברת אורקל הכריזה על מעבר לפתרונות של Cloud-Based Application .
שינוי זה מביא איתו בשורה של חדשנות, וכשותפה אסטרטגית של אורקל בשני העשורים האחרונים  יוניטסק מאיצה את המעבר והטרנספורמציה של פתרונותיה אל תחום הענן.


תחום ה 
ERP בענן הינו חדשני ופורץ דרך, ופתרונות אורקל הינם מובילים בתחומם.
כיום יוניטסק מספקת ייעוץ וליווי מקצועי במסע של לקוחותיה אל הענן, באמצעות כלים ומתודולוגיות התומכים בכל תהליך הבנייה.
החל משלב הבחינה, היישום וההטמעה ועד האינטגרציה והאטומציה של תהליכי ה ERP בארגון.

מדוע חטיבת אורקל ERP בענן של יוניטסק?

 • עשרות יישומי ERP מסורתיים  לנו ביוניטסק עשרות שנים של ניסיון ומומחיות ביישומי ERP מסורתיים (On-Premise) , בזכותם לקוחותינו מקבלים בחינה מקצועית ומעבר חלק לשלב הטרנספורמציה והיישום של ERP בענן.
 • חדשנות – ליוניטסק צוות פיתוח המספק פתרונות וכלים ייחודיים למעבר לענן, המאפשרים לבצע תהליך טרנספורמציה ומעבר קל יותר במסע של לקוחותינו אל עבר הענן.
 • מתודולוגית יישום – יוניטסק ביצעה התאמה למתודולוגיות היישום שלה בכדי לתמוך בגמישות של פרוייקט ענן, ולתת מענה נכון לתצורה רזה "Lean" של פרוייקטים בענן.
 • ניסיון – ליוניטסק ניסיון בהטמעה ויישום של לקוחות שכבר עלו לאוויר בפלטפורמת אורקל ERP מבוסס ענן. ניסיון זה מאפשר לנו לתת ללקוחותינו ליווי ויעוץ מקצועי על ידי מומחים בעלי ידע רב וניסיון בתחום כדי להגיע לתוצאות הטובות ביותר בקלות ובמהירות.
 • יועצים  אנחנו ביוניטסק כיום מעסיקים את כמות יועצי האורקל ERP הגדולה בישראל. היועצים שלנו עוברים הכשרה מיוחדת והם מומחים בתחומם, כך שכל לקוח מקבל את היועץ המתאים ביותר לסוג הארגון ולסוג הפתרון הספציפי לו הוא זקוק.

HCM – ניהול משאבי אנוש בענן

יוניטסק מציעה פתרונות בלעדיים וייעודיים לניהול חכם של ההון האנושי בארגון, בשיתוף עם בלאט לפידות.

שילוב מנצח של עליונות טכנולוגית בשירות התהליכים העסקיים

יוניטסק ממנפת את מורשת בלאט לפידות ומציעה שילוב ייחודי של ידע טכנולוגי עשיר ומתקדם, עם היכרות עמוקה ויסודית עם תחום משאבי האנוש.
אנו משלבים את הידע והניסיון העשיר של הגב' מיכל בלאט וד"ר יעל לפידות, יועצות משאבי האנוש מהבכירות והוותיקות בענף, מומחיות בשינויים והטמעת מערכות משאבי אנוש, ביחד עם המקצוענות והידע הטכנולוגי של מובילי התחום ביוניטסק – וכל זאת להבטחת התוצאה ללקוח.

תחום משאבי האנוש עובר בשנים האחרונות מהפיכה בזכות הכנסת טכנולוגיות מתקדמות המאפשרות למנהלים לקבל החלטות מושכלות יותר ועל בסיס ניתוח הנתונים בזמן אמת. אנו מכירים את התהליכים העסקיים והטרמינולוגיה בענף ומסוגלים לתת מענה מקצועי ומקיף, תוך שקלול הפן הטכנולוגי עם צרכי ה-HR בארגון.
התמיכה והפתרונות האיכותיים שאנו מספקים, נותנים מענה לא רק בתצורה הטכנולוגית, אלא בתהליך העסקי כולו מתוך הבנה עמוקה של התהליכים הארגוניים.

שילוב ייחודי זה יחד עם טכנולוגיה מתקדמת, ניסיון רב בהטמעת מערכת משאבי האנוש מבוססת-ענן,   ויכולותינו המוכחות בניהול פרוייקטים הופכים אותנו למומחים בהטמעת פתרונות לניהול משאבי אנוש.

 

טכנולוגיית  ההון האנושי

כשותפה הטכנולוגית המובילה של אורקל בתחום, יוניטסק  מציעה פתרון חדשני ואיכותי התומך בכל תחומי משאבי האנוש תחת פלטפורמה אחת בענן.
מערכת ה- HCM של Oracle בענן (Human Capital Management) היא קלה לתפעול ולהטמעה ואיננה דורשת הסכמים עם ספקים מרובים – הכל במקום אחד. כמו כן, מנגישה מערכת הענן את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום, לעסקים שלא יכלו בעבר להטמיע פתרונות מבית Oracle.

הפלטפורמה הנוחה והקלה לשימוש זמינה לארגון כולו (עובדים, מנהלים ואנשי משאבי אנוש), מכל מכשיר ובכל זמן, ומאפשרת ניהול חכם וידידותי של ההון האנושי, תוך שהיא מאפשרת למנהלי/ות משאבי אנוש להתפנות ממטלות אדמיניסטרטיביות ולהתמקד בניהול איכותי.

לקוחות שעלו לאוויר:

בינה עסקית BI

הופכים נתונים למידע חכם ויעיל

יוניטסק מסייעת לארגונים למנף את הנתונים הגולמיים שלהם, תוך שימוש במפה ארגונית אסטרטגית וכלי BI מתוחכמים, על מנת לתמוך בתהליכי קבלת החלטות.

שירות ה-BI של יוניטסק מאפשר מיפוי אסטרטגי של הארגון, וכן איסוף, ריכוז וניהול המידע באמצעות כלי BI. 
אנו יוצרים פתרונות שהופכים את הדאטה הגולמי למידע שימושי ומשמעותי אשר תומך בקבלת ההחלטות בארגון, באמצעות כלים ושיטות בדוקות אשר נוסו בהצלחה בשטח.

 

בינה מקצה לקצה

שירותינו כוללים פתרונות מלאים מקצה לקצה המורכבים מתתי התמחויות, במטרה לעזור ללקוחותינו להפיק את המרב מהנתונים הגולמיים שבידיהם.

 • פתרונות BI מלאים מקצה לקצה – פתרונות המיושמים על-ידי מומחי BI, מנתחי מערכות ומפתחים, אשר מקיפים את כל תחומי הבינה העסקית בארגון.
 • הקמת מערך BI בארגון – יצירת מאגר נתונים (DWH) ופתרונות מהירים (Quick-Win solutions) המגובים במתודולוגיה בדוקה וניהול פרויקטים צמוד.
 • ייעוץ בתחום ה-BI – סיוע לארגון בהערכת מצבו הנוכחי ומציאת פתרונות טכנולוגיים ועסקיים אשר יתנו מענה מיטבי לשיפור ולהטמעת תחום ה-BI בארגון.
 • הטמעת תהליך מדידה ארגונית – בניית פתרון BPM בעזרת אפיון ומימוש KPIs בהתאם למפה אסטרטגית של הארגון, הפקת נתוני ביצועים של הארגון והצגתם ב-Dashboards ודוחות על מנת לנקוט בצעדים מתאימים לשיפור הביצועים.
 • שירותי ניהול מערך ה-BI בארגון – לקיחת אחריות תפעולית על מערך ה-BI בארגון תוך שמירה על מדדי השירות (SLA). מאפשר לארגונים להתמקד בקידום והטמעה של התחום, להתייעל ולנצל את הגמישות ביכולות Delivery שניתן להרחיבן בהתאם לצורך. בניית פתרון לניהול מערך ה-BI הינה בהתאם לארגון ודרישה עסקית תוך שמירה על ידע עסקי הנצבר בתוך הארגון.
 • מרכז פיתוח BI – הקמה של מרכז פיתוח BI מותאם אישית ללקוח עם השמת מפתחים ייעודיים ויכולת גמישות במשאבים בהתאם לצורך ארגוני. הפתרון מאפשר לארגון ליהנות מסביבת פיתוח מקצועית (ידע מקצועי עמוק, Best Practice, QA וניהול פרויקטים) ולהתייעל בתהליכי הפיתוח.

יוניטסק עומדת לצד לקוחותיה בתחום ה-BI תוך הישענות על ניסיונה הרב ויכולותיה המגוונות, על מנת לאסוף, לנהל ולבצע שימוש נכון במשאבי הנתונים, להפקת הערך המוסף הרב ביותר עבור הארגון וקידום האסטרטגיה העסקית שלו.

DevOps

הפיתוח פוגש את הייצור

DevOps היא גישת עבודה המקדמת תהליכים ושיטות ליצירת שיתוף פעולה בין צוותי הפיתוח, ה QA וה IT בארגון.
מטרתה לקרב את הפיתוח בארגונים לאופרציה, והיא מאפשרת פיתוח מואץ שתומך בתהליכים מהירים ברי שינוי המקנים יתרון משמעותי בתחרות הלקוח, עם יכולות לשינויים בדרישות על פי דחיפות בזמן הפיתוח.

לא עוד אפיון ותכנון מדוקדק בהתחלה, פיתוח בהמשך ולבסוף שחרור מוצר התואם לתכנון, אלא הוספה יעילה של דרישות ושינויים במערכת בזמן הפיתוח כדי לתת מענה לדרישות המשתנות של השוק.

הסופרמן הפרטי שלך

יוניטסק מספקת פתרונות DevOps ועומדת בדרישות הגבוהות ביותר בשוק: מומחיות בכל תחומי הידע הנדרשים כגון פיתוח, IT, בסיסי נתונים, כלי בקרה וניטור ועוד.  יכולות אלה יוצרות תרבות וסביבה בהן בנייה, בדיקות ושחרור של גרסאות תוכנה יכולים להתבצע במהירות, לעתים קרובות ובאופן אמין ביותר.

 

DevOps Services:

 • On site and remotely DevOps services
 • Build, ship, and run distributed applications Based on containers
 • Automation
 • QA and Security services by the group
 • Responsible for App lifecycle from development and test to deployment and operations.
 • Continuous integration (CI) and Continuous delivery (CD) implementations.O

שירותים מנוהלים – Aplication Managed Services

אחריות מלאה עלינו, חסכון משמעותי עבורך

יוניטסק מורידה מלקוחותיה את כל דאגות התפעול השוטף של אפליקציות ה- legacy ולוקחת אחריות תפעולית מלאה, על מנת לאפשר לארגון ולאנשי ה-IT להתמקד בליבת הפעילות העסקית.

היכולת שלנו למנף את כל המשאבים הארגוניים שלנו למתן מענה מלא, מקצועי ואחראי לניהול האפליקציות של לקוחותינו, מבטיחה שקט נפשי, יעילות גבוהה וחיסכון כלכלי משמעותי.
בנוסף היא  משחררת את צוות ה-IT לפנות זמן ומשאבים לניהול פרויקטים מתקדמים, לפיתוחים חדשים ולניהול אסטרטגי, וכל אותן משימות אשר נדחות או מוזנחות לעיתים בגלל התפעול השוטף.

 

צנועים עם יכולות גדולות

חטיבת ה-Application Managed Services של יוניטסק הנה הגדולה ביותר בישראל, מתמחה באפליקציות אורקל, ומורכבת מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים במגוון תחומים, ביניהם מנתחי מערכות (BA), מפתחים, בודקי איכות ואחרים. 
לחטיבה ניסיון מוכח במתודולוגיות Global Managed Services, לרבות ניהול השינוי האירגוני וטיפול באספקט האנושי, בשיתוף האחראים על משאבי האנוש, ואחריות מלאה על העברת הידע וקביעת יעדים ומדדים.

שילוב יכולות זה הנו יוצא דופן וייחודי ל- DNA של חטיבת ניהול האפליקציות (Application Managed Services), ומאפשר לנו לא רק לפנות את צוות ה- IT מאחריות התפעול השוטף, אלא לשפר את רמת השירות לה זוכות האפליקציות ומשתמשיהן.

 • לוקחים אחריות מלאה על כל רמת התפעול, מקפידים על תחזוקת מנע ומבטיחים עבודה שוטפת ללא תקלות.
 • מעניקים שירות גלובלי ומענה בינלאומי מסביב לשעון, בכל מקום בעולם ובכל זמן.
 • מפחיתים עד 50% מעלויות האחזקה השוטפת.
 • מציעים פתרונות יצירתיים וגמישים באמצעות זרוע הפיתוח של יוניטסק.
 • ממוקדים בשירות ומעניקים שירות מסור בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.
 • עובדים לפי חוזה שירות (SLA) מפורט וקפדני.
 • מבטיחים זמינות מלאה 365 ימים בשנה 24/7, עם זמני תגובה מהירים במיוחד.
 

בדיקות תוכנה ו QA

ניהול האיכות, העברת ידע ותיעוד מדויק

ניהול האיכות ביוניטסק הנו ערך מרכזי בתרבות הארגונית השזור במבנה הארגון, בסמכויות גורמי הבקרה ובקדימות שניתנת לנושאי איכות בסדר היום של ההנהלה.


גוף אבטחת האיכות הנו זרוע עצמאית של ההנהלה הראשית, ומנהל האיכות מדווח ישירות למנכ"ל.
השיפוט שלו בלתי תלוי באינטרסים של מחלקה זו או אחרת.

תחום האחריות של מנהל האיכות פרוס על פני כל הפעילות העסקית, החל בפיתוח מוצרים חדשים ותחזוקה של מוצרים קיימים, דרך תהליכי אינטגרציה והטמעה באתר הלקוח, וכלה בתהליכים פנימיים בתוך יוניטסק המשפרים את השירות הניתן ללקוחות.

אנו גאים בהגדרת החברה כארגון מוכוון איכות ורואים את תפקידנו בהשגת האיכות המקסימלית שניתן לשאוף אליה בסביבת ה-IT.
לשם כך אנו מיישמים גישה כלל- מערכתית המקיפה את כל ההיבטים הרלוונטיים ללקוח: ביצועים, אמינות, זמינות, הלימה למשימה, קלות הפעלה, עמידה בתקלות ועצירת שגיאות לפני שהן מתפתחות לבעיה.

 

תמורה מלאה להשקעה

לאנשי ה-QA בחברת יוניטסק תפקיד מפתח במימוש האסטרטגיה העסקית של יוניטסק.
המתודה שלנו מתחילה בהטמעת בקרות איכות בתוך הקוד, בממשקים ובמערכות העברת הנתונים מיישום אחד לשני.
יישום המתודה נמשך גם לאחר שהקוד נמצא יעיל וחופשי מבאגים. הבדיקות נמשכות תוך כדי ובגמר האינטגרציה עם מערכות קיימות, כולל כאלה שלא סופקו על ידי יוניטסק.
אנו מוודאים שנעשו ההתאמות האופטימליות לדרישות הלקוח, שהקסטומיזציה עומדת בסטנדרטים גבוהים של Scalability ושימור יכולת ההסתגלות לשינויים, ומשתמשי הקצה יכולים להשתלט במהירות ובקלות על השינויים בסביבת העבודה שלהם.

בשורה התחתונה, אנו רואים את תפקידנו בהבטחה שהלקוח יקבל תמורה מרבית להשקעתו: שיפור ביצועים, הורדת עלויות, חיזוק התחרותיות, יכולת להוביל שינויים, העצמה של נאמנות הלקוחות ושביעות רצון המשתמשים.

מרכזי פיתוח – Near-Shore Off-Shore

מאמינים שהכל אפשרי.

מרכז הפיתוח של יוניטסק מלווה פרויקטים של יישום מערכות מידע/אפליקציות, מתמחה במודרניזציה של מערכות תוך התאמתן למציאות טכנולוגית משתנה, ומספק שירותי פיתוח במגוון שפות תכנות, לכל הכלים ומול כל המערכות:

Oracle, SAP, .NET, BI, HTML, ועוד.

אנחנו מאמינים באפשר. אנו מספקים פתרונות מלאים מקצה לקצה, תוצרים איכותיים תוך גמישות מקסימאלית. 
יש לנו צוות מקצועי מבריק, תהליכים ומתודות יעילים ומערך בדיקה ייחודי ובלעדי שמבטיח ללקוחותינו את הפיצוח המושלם והתוצר הרצוי. 
עם היכולות ועם המוניטין שלנו, אנו עומדים מאחורי כל פיתוח ומעניקים אחריות לכל החיים.

חסכון ויעילות מובטחים

העוצמה והידע שצברנו מאפשרים לנו לא רק להציע את הפתרונות האיכותיים והמקצועיים ביותר, את התהליכים הקפדניים והיסודיים שנבדקו שוב ושוב, אלא גם הצעה משתלמת במיוחד שמספקת ערך גבוה בצורה יוצאת דופן. 
למעשה, אנו יכולים לחסוך עשרות אחוזים מעלויות הפיתוח, יחד עם מזעור סיכונים והרבה פחות התעסקות.

התהליך

מרכז הפיתוח עתיר הניסיון עובד בתהליך מובנה אשר מתחיל במתודולוגיה, ממשיך בניהול והטמעה,  ומבטיח תוצאות מוצלחות, בלוחות זמנים קפדניים, עם מינימום בזבוז וסטיות. 
העצמה שלנו נטועה בידע העצום שצברנו הן בתחום העסקי והן בתחום הטכנולוגי, ידע המאפשר לנו להגדיר בצורה מדויקת את המשימות ולייצר תכנון קפדני של התהליך, כך שאנו ממוקדים יותר, מקצועיים יותר וחסכוניים יותר.

בתוך מרכז הפיתוח פועל מערך בקרת איכות ייחודי המעסיק בודקים מקצועיים וחסרי פשרות אשר מעמידים רף מקצועי גבוה במיוחד. הם מוודאים כי כל פיתוח יתאים באופן מיטבי למטרה, בהתאם לתרחישי בדיקה קפדניים ותוך תיעוד מלא.  כך אנו מבטיחים תוצאות באיכות גבוהה, ולא חוששים להתחייב לאחריות לכל החיים.

הצוות

מרכז הפיתוח שלנו מעסיק אנשי פיתוח מיומנים, מנוסים ובעלי ידע רחב.  אנו מאמינים בשילוב המנצח של יצירתיות, תכנון חכם ותהליך מוקפד ומובנה, אשר מוביל לתוצאות מיטביות.

הצוות שלנו נמצא תמיד בראש החץ בהכשרה, במחקר, בהרחבת הידע, בהתנסות והתפתחות לתחומים חדשים.  האנשים שלנו עובדים איתנו שנים רבות, במהלכן הם מרחיבים את יכולותיהם בהתמדה, מאתגרים את עצמם ומלטשים את יכולותיהם המקצועיות.

פרויקט "אשת חיל"

פרויקט אשת חיל הוא פרויקט חברתי לשילוב נשים מהמגזר החרדי בכח העבודה. 
יוניטסק הקימה ומפעילה מרכז פיתוח המורכב כולו מנשים חרדיות, הנדסאיות מצטיינות או בעלות תואר ראשון. 
לאחר תהליכי מיון וקליטה קפדניים עוברות הנשים תהליך הכשרה מעמיק מהצוות המומחה ועתיר הניסיון של החברה, ומשתלבות בעבודת מרכז הפיתוח עם רמה מקצועית גבוהה, מסירות לעבודה ושירות איכותי.

המרכז מספק את כל התנאים הנדרשים לעבודה נאותה ומותאמת, הזדמנויות למידה וקידום מקצועי, פיקוח רבני ומערכת יחסים נפלאה עם הקהילה האורתודוקסית.

המוצרים שלנו

יוניטסק מספקת הרבה יותר מאשר שירותים ופרויקטים. צוות הפיתוח שלנו יודע לפתח מוצרים שלמים – מדויקים, איכותיים ומתאימים ביותר לדרישות ולצורכי הלקוח. 
הניסיון הרב שצברנו בעבודה הדוקה עם לקוחות רבים, מאפשר לנו להבין היטב את הצרכים וה"כאבים" של הלקוחות ולייצר פתרונות מדויקים הנותנים מענה לצורכיהם האמתיים.

גם כאן, אנו לא מסתפקים ב"בערך" וב"ליד" אלא מפתחים בעצמנו את הפתרון הטכנולוגי המיטבי שיוכל לשרת את לקוחותינו ומציעים מוצר מוגמר מא' ועד ת'.

 

ייעוץ ויישום – שירותי מומחה

יוניטסק מספקת שירות מקיף למיפוי ויישום של תהליכי הטמעת מערכות, תוך הבנה עמוקה של צורכי הלקוח.


אנו מציעים את כל הפתרונות במקום אחד, עם אנשי מקצוע המהווים את חוד החנית – 
צוות מגוון של מיישמים בעלי ידע מקצועי עצום, סיירת מובחרת של צוות נחוש, מסור ומשימתי. והכל בראיה תקציבית מפוכחת ובעלויות משתלמות.

 

מגייסים עליונות טכנולוגית לטובת תהליכים עסקיים

אנו פועלים מתוך ראיה כוללת, מיקוד עסקי וחדשנות טכנולוגית, במטרה להעניק ללקוחותינו פתרונות מלאים. 
אנו בוחנים את מגוון האפשרויות ובוחרים בזו שמשרתת בצורה המיטבית את הלקוח ומקדמת את האג'נדה שלו. 
יש לנו ניסיון עצום במגוון רחב של ענפים ותעשיות (פארמה, ביטחון, ביוטכנולוגיה ועוד), עם פתרונות רבים בהתאמה אישית. 
החל מפרויקט בודד ועד לניהול מקיף באתר, אנו מספקים חבילה מלאה של פתרונות ושירותים המאפשרים לנו לתמוך במערכות הלקוח לאורך כל מחזור החיים, כולל כל השינויים הנדרשים.

 

חיפשת מטמיע, קיבלת כוח משימה

צוות הייעוץ שלנו מורכב ממהנדסי מערכות מידע מקצועיים, מנוסים ובעלי ידע נרחב ומגוון, המשתלבים בכל פרויקט, בכל צורה והיקף, על מנת לספק את הפתרונות הנדרשים. 
אולם אנשינו המצוינים אינם פועלים לבדם, שכן כל אנשי החברה, על כל הידע והניסיון האדיר שצברו – מלווים, מדריכים, מייעצים, ומשתתפים באפיון וביישום הפתרון המתאים ביותר ללקוח.

 

אכפת לנו

הדבר העיקרי שמאפיין את הצוות שלנו היא המסירות ללקוח. 
הבעיה שלך היא הבעיה שלנו. אנו הופכים שותפים מלאים ללקוחותינו תוך יצירת זהות אינטרסים. העובדים שלנו הם עובדים וותיקים שהתפתחו בחברה מהשטח להנהלה. 
הם מפתחים קשרים אמיצים, קרובים וארוכי טווח עם לקוחותינו, ומהווים יועצים נאמנים, קשובים, זמינים, סבלניים וגמישים, במטרה לספק פתרונות ולפתור בעיות על הצד הטוב ביותר.

מיקור חוץ

כשזה עובד – זה מושלם

כנותן שירות וספק פתרונות עתיר ניסיון, אנחנו ביוניטסק יודעים עד כמה יעיל יכול להיות מיקור חוץ במקום ובזמן הנכון ועם המועמד הנכון. לשם כך אנו מעמידים לרשות לקוחותינו את ניסיוננו הרב ומיומנותנו הגבוהה ביצירת ההשמה המושלמת.

 

קומנדו של רכזות גיוס

אנו  מתמחים בהשמת האדם הנכון במקום הנכון, על מנת לספק את המענה הטוב ביותר ללקוחותינו. 
שילוב של הבנת הצרכים הטכנולוגיים והארגוניים, לצד מומחיות רבה בגיוס וניהול משאבי אנוש, מאפשר לנו לאפיין, לאתר ולהעמיד לרשות לקוחותינו את המועמדים המתאימים ביותר עבור כל משרה. 
עובדים מנוסים משכמם ומעלה, מקצוענים בעלי ידע נרחב וניסיון ממוקד בתחום הרלוונטי.

 

חיפשת עובד, קיבלת כוח משימה

לאורך כל תקופת ההעסקה אנחנו נשארים נמל הבית עבור צוותי מיקור החוץ שלנו ומהווים עבורם סמכות מקצועית לכל שאלה, מספקים הכשרה והדרכה, מציבים את הרף המקצועי ותמיד נמצאים כאן עבורם על מנת שימשיכו להיות הטובים בתחומם.

כשלקוחותינו נעזרים בשירות מיקור החוץ שלנו, הם לא מקבלים רק עובד מיומן, הם מקבלים את כל היכולות, הניסיון, הידע הנצבר והעוצמה של יוניטסק שעומדת מאחוריו.

 

מידע נוסף על משרות פנויות, תוכלו לקרוא כאן 

רוצה לשמוע עוד על הפתרונות שלנו לעסק שלך?

הפתרונות שלנו לעסק שלך

כל הפתרונות  שיעזרו לך
להפוך את העסק ליעיל ורווחי יותר

שירותים מנוהלים

DevOps

ניהול מאגרי נתונים

שירותים מנוהלים

Aplication Managed Services

מרכזי פיתוח

Near-Shore Off-Shore

מיקור חוץ והשמה