שירותים מנוהלים - Application Managed Service

אחריות מלאה עלינו, חסכון משמעותי עבורך

יוניטסק מורידה מלקוחותיה את כל דאגות התפעול השוטף של אפליקציות ה- LEGACY ולוקחת אחריות תפעולית מלאה, על מנת לאפשר לארגון ולאנשי ה-IT להתמקד בליבת הפעילות העסקית.

היכולת שלנו למנף את כל המשאבים הארגוניים שלנו למתן מענה מלא, מקצועי ואחראי לניהול האפליקציות של לקוחותינו, מבטיחה שקט נפשי, יעילות גבוהה וחיסכון כלכלי משמעותי.
בנוסף היא משחררת את צוות ה-IT לפנות זמן ומשאבים לניהול פרויקטים מתקדמים, לפיתוחים חדשים ולניהול אסטרטגי, וכל אותן משימות אשר נדחות או מוזנחות לעיתים בגלל התפעול השוטף.


צנועים עם יכולות גדולות

חטיבת ה-Application Managed Services של יוניטסק הנה הגדולה ביותר בישראל, מתמחה באפליקציות אורקל, ומורכבת מאנשי מקצוע מיומנים ומנוסים במגוון תחומים, ביניהם מנתחי מערכות (BA), מפתחים, בודקי איכות ואחרים.
לחטיבה ניסיון מוכח במתודולוגיות Global Managed Services, לרבות ניהול השינוי האירגוני וטיפול באספקט האנושי, בשיתוף האחראים על משאבי האנוש, ואחריות מלאה על העברת הידע וקביעת יעדים ומדדים.

שילוב יכולות זה הנו יוצא דופן וייחודי ל- DNA של חטיבת ניהול האפליקציות (Application Managed Services), ומאפשר לנו לא רק לפנות את צוות ה- IT מאחריות התפעול השוטף, אלא לשפר את רמת השירות לה זוכות האפליקציות ומשתמשיהן.

  • לוקחים אחריות מלאה על כל רמת התפעול, מקפידים על תחזוקת מנע ומבטיחים עבודה שוטפת ללא תקלות.
  • מעניקים שירות גלובלי ומענה בינלאומי מסביב לשעון, בכל מקום בעולם ובכל זמן.
  • מציעים פתרונות יצירתיים וגמישים באמצעות זרוע הפיתוח של יוניטסק.
  • ממוקדים בשירות ומעניקים שירות מסור בסטנדרטים המקצועיים הגבוהים ביותר.
  • עובדים לפי חוזה שירות (SLA) מפורט וקפדני.
  • מבטיחים זמינות מלאה 365 ימים בשנה 24/7, עם זמני תגובה מהירים במיוחד.

רוצה לשמוע עוד על פתרונות שירותים מנוהלים לעסק שלך?

גלילה לראש העמוד
× היי אני אלעד, דברו איתי!